רשת האופנה H&M , מרשתות האופנה המצליחות בעולם, תפתח את החנות הרביעית שלה בישראל במרכז הקניות  G כפר סבא

חברת מאץ' ריטייל בבעלות משפחת חורש, יבואנית Toyota לישראל וחברת גזית גלוב ישראל, מקבוצת גזית גלוב,  חתמו על הסכם לפתיחת חנות של מותג האופנה מהמובילים עולם, H&M , במרכז הקניות G כפר סבא . חנות H&M ב-G  כפר סבא תהיה החנות הרביעית שתפתח בישראל. החנות עתידה להיפתח בספטמבר 2010.

החנות תשתרע על שטח של כ- 1300  מ"ר ותתפרס בשתי הקומות של MALL האופנה הסגור אשר במרכז הקניות G כפר סבא. ירון אשל, משנה למנכ"ל גזית גלוב ישראל, מסר היום: "אנו גאים על החלטתה של H&M לפתוח חנות  במרכז הקניות G כפר סבא. הכנסת H&M הינו מהלך אסטרטגי ארוך טווח שיתרום לאטרקטיוויות של המרכז, ויבסס את מעמדו כמרכז המוביל באזור השרון.

עוד הוסיף ירון אשל: " אין ספק שרשת H&M תהווה תרומה משמעותית לתמהיל חנויות  האופנה של מרכז G כפר סבא אשר מציע לקהל  הצרכנים מותגי אופנה בינלאומיים לצד מותגי אופנה מהמובילים בישראל תחת קורת גג אחת. חנות H&M אשר תפתח בספטמבר 2010 תשתרע של שטח של כ 1300 מ"ר בשתי הקומות של MALL האופנה. חוזה השכירות נחתם לתקופה של 24 שנים. מחירי השכירויות במרכז G כפר סבא נעים בין  40-80 דולר  ב - Mall האופנה. ו 20-40 דולר במתחם החיצוני .

 

מרכז G כפר סבא ממוקם בהמשך רחוב וייצמן בכניסה המזרחית לעיר על צומת כביש 531 והכביש העוקף המזרחי של כפר סבא, שמהווה, יחד עם התנועה המגיעה מכביש 6, את אחת הכניסות הראשיות לעיר. המתחם משתרע על כ - 53 דונם. המתחם הינו מתחם קניות ייחודי המשלב  מתחם קניות פתוח המשתרע על שטח של כ - 30,000 מ"ר בנוי ר, ו- Mall אופנה סגור בשתי קומות המשתרע על שטח של כ - 18,000 מ"ר. במהלך 2010 יפתח השלב השלישי של המרכז אשר נמצא בבנייה בימים אלו וישתרע של שטח של כ- 12,000 מ"ר מסחר בשתי קומות.

G כפר סבא נפתח לקהל הרחב במאי 2009. בימים אלו נבנה השלב האחרון בפרויקט להוספת 8,000 מ"ר מסחר נוספים. המרכז תוכנן ועוצב על ידי האדריכל קובי לויצקי ממשרד ברעלי, לויצקי, כסיף אדריכלים. 

בין השוכרים הנמצאים במרכז:


במתחם הפתוח:

עדן טבע מרקט, ארומה,  בלאק בורגר, פיאנו פיאנו - מסעדה איטלקית, שיפודי ציפורה, MC, קריוטוש המאפה ההונגרי, ג'פניקה, לה גופרה, קפה פיס,  ACE, אופיס דיפו, אופטיקנה, טויס אר אס, מגה ספורט, א.ל.מ, טרקלין חשמל, ד"ר בייבי, גלי, סופר פארם, עמינח, ד"ר גב, ריקושט ועוד.


במתחם הסגור:

קפה הלל, ארקפה, גרג קפה, ZARA, המשביר לצרכן, קסטרו, TOP SHOP, סיטי סטורס, סטימצקי, קבוצת הוניגמן (TNT, נשים, גברים וילדים), קבוצת פוקס (נשים, ילדים, בייבי, ללין), אימפוריום, קרייזי ליין, מדינה מילאנו, תכשיטי מילר, הבורסה לתכשיטים, רנואר, סליו, אקססוריז, פרטנר, צומת ספרים, סבון של פעם, לי קופר, רויאלטי, אדידס, דומו, H&O, באג מחשבים, אפרודיטה, סוהו, אימג'נריום, , 24/7, עמנואל, בלו בירד, קרוקס, נעלי אלדו, נעלי טו גו , פאב אירי, באולינג ועוד.


גזית גלוב ישראל הינה חברת בת (75%) של גזית גלוב, חברת הנדל"ן הגדולה בישראל. בפעילותה עוסקת החברה ברכישה, פיתוח וניהול של נכסים מסחריים בישראל. רונן אשכנזי מכהן כמנכ"ל החברה, ומחזיק בבעלותו 25% ממניותיה. בבעלות "גזית גלוב ישראל" 12 מרכזים מסחריים בישראל בהיקף כולל של כ- 220,000 מ"ר שטחי מסחר,  עם בניית 4 מרכזים נוספים הנמצאים היום בשלבי תכנון שונים, תחזיק גזית גלוב ישראל 270,000 מ"ר שטחי מסחר בישראל. נכסיה הפעילים של החברה הינם: G בעמק, G  כפר סבא,  G יקנעם, G רוטשילד , G   סינמה סיטי,  G תל ברוך, one G  G צמרת, G two, מרכז חורב (50 אחוז) , G אפק (ראש העין), G טל (ראש העין) .