בשנה וחצי נמכרו 130 דירות בפרויקט ECO של חברת זיתוני וגינדי בשכונה הירוקה בכפר סבא
שלב א' של הפרויקט, שווק בלעדית לקהילת עובדי הי-טק מאזור השרון ושלב ב' נמכר ברובו לקהל הרחב. בימים אלה יפתח לשיווק, גם השלב השלישי, הכולל 42 יח"ד ב- 2 בניינים בני 7 קומות כל אחד.

תמהיל הדירות בשלב ג' של הפרויקט כולל דירות בנות: 4, 5 ו- 6 חדרים, דירות גן, מיני-פנטהאוזים לופטים ודופלקס- פנטהאוזים.  מחיר לדירת 4 חדרים, בשטח של 103 מ"ר נטו ובנוסף מרפסת שמש בשטח של 13.5 מ"ר, הינו החל מ- 1,450,000 שקל.מחיר לדירת 5 חד' בשטח של 128 מ"ר נטו, עם מרפסת שמש בשטח של 14.5 מ"ר,  הינו החל מ-1.7 מיליון שקל, מחיר לדירת לופט בשטח של כ-155 מ"ר ומרפסת בשטח של כ-30 מ"ר הינו כ- 2.25 מיליון שקל ומחיר לדירת פנטהאוז בשטח של כ-200 מ"ר בנוי, עם מרפסת של 50 מ"ר הינו סביב ה- 2.5 מיליון שקל בקירוב.
מהחברה נמסר כי שלב א' של הפרויקט, נמצא בשלבי בניה מתקדמים ע"י חברת דניה סיבוס, וצפוי להתאכלס באפריל 2010, כ-3 חודשים לפני המועד המובטח. עוד נמסר מהחברה כי בפרויקט חלה עליית מחירים של כ- 25 אחוז בממוצע מתחילת הפרויקט,  כך למשל דירות 4 חדרים, נמכרו בתחילת השיווק, בעלות של- 1.157 מיליון שקל, ונמכרות היום בעלות של 1.45 מיליון שקל בממוצע, עלייה בשיעור של למעלה מ- 25 אחוז. גם דירות 5 חדרים שנמכרו לפני כשנה וחצי בפרויקט, בעלות של 1.36 מיליון שקל, נמכרות כיום ב כ- 1.7 מיליון שקל, מחיר המשקף עליה בשיעורים דומים.


אבי זיתוני מנכ"ל ובעלים של החברה מוסיף כי: "ההצלחה של השכונה הירוקה בכפר סבא, ניכרת בכך שהצליחה למשוך קהל איכותי גם מהערים הסמוכות ולהוות אלטרנטיבה אטרקטיבית ומבוקשת, ע"י משפרי דיור וזוגות צעירים, מרעננה, הרצליה והסביבה". זיתוני מוסיף כי  עבודות הפיתוח בשכונה, מתקדמות בקצב משביע רצון, בחלק גדול מהמתחמים הסתיימו כבר עבודות הביוב, תיעול, פריצת כבישים ואספלט ובעירייה מקדמים בימים אלה את הכשרת הכניסות והיציאות מהשכונה החדשה לכיוון כביש גהה, צומת רעננה וכביש 6, כמו גם לרחובות הסובבים את השכונה: משה סנה ומנחם בגין.
השכונה האקולוגית בכפר סבא, עתידה לאכלס כ- 5,000 משפחות, כאשר לראשונה בישראל התב"ע עצמה מתווה עקרונות תכנון לשמירה גבוהה על ערכי איכות הסביבה בהיבטים של שימוש בחומרים מתכלים, ניצול אנרגיה טבעית, הפחתת זיהום אוויר, הפחתת רעש ועוד.