שלום, אורח
שם משתמש סיסמא זכור אותי
המלצות ספקים

הנושא רשתות נגד יתושים וברחשים

רשתות נגד יתושים וברחשים 10 שנים 11 חודשים ago #24945

לכל הדיירים, לאחר בירורים רבים בנושא הגעתי לחמד של בחור שעושה עבודה מדהימה בתחום הרשתות בייחוד בויטרינת הסלון. הוא מספק רשת הרמוניקה לסלון, רשת שאינה מצריכה הכנה מיוחדת ומולבשת על המסילה של חלון קיים (מתאים בייחוד לצמי שיש 3 כנפיים ואין הכנה לרשת)כך גם התקנו רשת וגם שמרנו על מפתח חלון רחב....
הרשת מתקפלת קטן קטן לקסטה, כמו פתיחה טלסקופית. מוצר מדהים באיכותו וגם מוסיף יופי לחלון. העבודה התבצעה וסופקה במהירות ובמקצועיות רבה ועם הרבה חיוך וחן. אני אוהבת לעבוד עם מקצוענים. מי שמחפש זול ישלם בסוף יקר.... אני מאוד מרוצה מהתוצאה!
לבחור קוראים מאור טל' 054-6786885
הפרסום בפורום למשתמשים רשומים בלבד

תגובה: רשתות נגד יתושים וברחשים 10 שנים 11 חודשים ago #24949

• סיון
  • סיון's Avatar
  • לא מחובר
  • Platinum Boarder
  • מנרב בניין B
האם יש אחריות על המוצר? שמעתי שלרשת זו המכונה פליסטה יש בעיות.....
משפ' קולנדר
עוברת לכפר סבא

תגובה: רשתות נגד יתושים וברחשים 10 שנים 11 חודשים ago #24951

ברור שיש אחריות אבל לא על קריעה....עד כה לא היו איתה בעיות...היא גמישה וחוזרת למקומה כאשר פותחים וסוגרים. רשת מדהימה, נותנת פיתרון אולטימטיבי.....החסרון היחד הוא שהיא דיי יקרה....אבל באמת שווה את הכסף.
בבניין שלנו שכנים שביקשו לשדרג את החלון ולהחליף 3 כנפיים ל 2 כנפיים שילמו 2000 ש"ח עבור החלון ועוד 1000 ש"ח עבור רשת סטנדרטית, הם עשו זאת כדי להרויח מסילה אבל הכי חשוב הקטינו את מפתח החלון. אני הוספתי מעט יותר והרווחתי הרבה יותר....חלון גדול שנפתח רחב ורשת שהיא ממש קישוט. אם את מעוניינת אנא אמרי לי , את יכולה להגיע לראות....

תגובה: רשתות נגד יתושים וברחשים 10 שנים 11 חודשים ago #24955

• סיון
  • סיון's Avatar
  • לא מחובר
  • Platinum Boarder
  • מנרב בניין B
אפשר לשאול כמה עלתה לך הרשת?
גם לנו יש מפתח של 3 דלתות.....
משפ' קולנדר
עוברת לכפר סבא