שלום, אורח
שם משתמש סיסמא זכור אותי
דיווח על מפגעים בשכונה - הודעות בפורום יועברו לטיפול העיריה. בכל מקרה, הפורום אינו מהווה תחליף לדיווח למוקד העירוני בטלפון 106
  • עמוד:
  • 1
  • 2

הנושא פינת הבושה היומית

תגובה: פינת הבושה היומית 11 שנים 7 חודשים ago #21966

מציעה... B)
הפרסום בפורום למשתמשים רשומים בלבד

תגובה: פינת הבושה היומית 11 שנים 7 חודשים ago #21968

• RIO
  • RIO's Avatar
  • לא מחובר
  • Gold Boarder
בשכונה בבניה צריך הרבה סבלנות, אני לא מצדיק אף אחד, כולם צודקים.

תגובה: פינת הבושה היומית 11 שנים 7 חודשים ago #21973

• יוסי
  • יוסי's Avatar
  • לא מחובר
  • Senior Boarder
נו, מילא.
כל כך ישראלי, גם עושה עברה מכוערת, וגם תוקפת את כולם.
מה שכן, היית יוצאת קצת פחות 'קטנה' אם כלל לא היית מתערבת, שכן ברור שעשית פה משהו לא חוקי ומכוער, ועצם זה שבאת והתחלת לתקוף לא הביא לך כבוד גדול. היית יושבת בשקט, אומרת (לעצמך), נכון, פדיחה, בפעם הבאה לא אחנה שם, ולסגור עניין.
קצת מצחיק שאת זו שבאה בתלונות.
נו, וברור שבפורום הרבה יותר קל לכתוב מאשר פנים מול פנים. מה חדש בזה? אבל אל תחשבי שאם אני הייתי שם לא הייתי זורק לך משהו, ואני מקווה שכל תושב ייעשה כך.
"אז שלא יעבדו עליכם!!!"
שבת שלום!

תגובה: פינת הבושה היומית 11 שנים 7 חודשים ago #21974

• אייל
  • אייל's Avatar
  • לא מחובר
  • Gold Boarder
  • ק. רכישה מתחם 60
חברה, כולם פה תוקפים את הבחורה, אבל תשחבו רגע מה הפתרון עבורה ועבור הורים רבים אחרים ? יש מתחם של 4 גנים ואין חנייה אחת.
וזה לא שאפשר לעצור לרגע ולהגיד לילד ללכת לבד (כמו בבית הספר).
אני כתושב שהולך ברגל על המדרכה שהיא חנתה (וראיתי את האוטו שלה באותו יום) לא בא אליה בטענות כי גם המדרכה מאוד רחבה שם, וגם אני מבין את מצוקתה.

תגובה: פינת הבושה היומית 11 שנים 7 חודשים ago #21977

• הילה
  • הילה's Avatar
  • לא מחובר
  • Expert Boarder
  • אקו בניין 4
אני חושבת שההתנפלות הזו מיותרת ולא מוצדקת. קל למי שלא נמצא בסיטואציה בו הוא צריך למצוא חנייה בבוקר במוקדי איזורי החינוך בשכונה לשפוט אחרים.
גם הבן שלי בגן באשכול הגנים שם, אנחנו הולכים כל יום ברגל, וכל יום אני תוהה מה יהיה בחורף שיהיה הרבה יותר מסובך לעשות את ההליכה הרגלית הזו מהבית (שגם בין שתי שדירות מפרידים כמה מטרים של חול בנייה שיהיה בחורף בוץ)כשצריך להגיע מהר גם לעבודה. אני מגיעה לגן מוקדם ורואה לעיתים חניה בודדת פנוייה ברחוב במקרה הטוב. נכון שאסור לחנות על המדרכה, אבל נכון גם שאין פתרונות חנייה אחרים, בשונה מהחניון למשל שליד בית הספר, שגם הוא לא מספק מספיק מקומות למיטב הבנתי. בשונה גם מבית הספר, אי אפשר להוריד ילד במדרכה ולהגיד לו ללכת לבד לגן, גם אם אין לו כביש לחצות... במקרה הספציפי הזה הרכב חנה על מדרכה מאוד רחבה (בכלל אני חושבת שיכלו לעשות מדרכות פחות רחבות ויותר מפרצי חנייה אבל זה עניין אחר..)שבאמת לא הצריך מאף אחד מהולכי הרגל לרדת לכביש.נכון זה מרגיז, אבל הבלאגן הזה הוא בשעה מסויימת בבוקר, ואגב בשנתיים קודמות היינו בגן בסביוני הכפר, וגם שם ליד הגן היה בבוקר בלאגן של מכוניות, שדיירי הרחוב איכשהו סבלו בשקט כי הבינו שאין להורים אפשרות אחרת להוריד את הילדים. גם אנחנו שיכולים להגיע רגלית לבית הספר סובלים מידי בוקר את הפקק וסתימת נתיבי התנועה על ידי מכוניות ההורים, זה מטריף, אבל לדעתי אין הרבה פתרונות אחרים.

תגובה: פינת הבושה היומית 11 שנים 7 חודשים ago #21978

• Idit
  • Idit's Avatar
  • לא מחובר
  • Platinum Boarder
  • אקו 7 (שלב ב')
פתרון אחד שהעיריה לא מיישמת (למרות שהיישום הוא די פשוט) - מאחורי אהוד מנור 17 יש כ - 10 מקומות חניה שבאמת עובדי דניה סיבוס חונים בהם. הובטח בעבר שהחניה תסומן כמאושרת רק לדיירי השכונה / כפר סבא (לא זוכרת בדיוק). יהיה נחמד אם מישהו בעיריה יועיל בטובו להביא צבעי כחול לבן ושילוט מתאים, ובאותה הזדמנות גם איזה טרקטור קטן שיסלול את הדרך (שפתוחה כבר) מהחניון הזה אל הגנים.

תגובה: פינת הבושה היומית 11 שנים 7 חודשים ago #21987

• נועה
  • נועה's Avatar
  • לא מחובר
  • Platinum Boarder
  • ECO בנין 5 (שלב ב')
אידית, את באמת דורשת יותר מדי מהעירייה... :)

תגובה: פינת הבושה היומית 11 שנים 7 חודשים ago #21988

• נהור
  • נהור's Avatar
  • לא מחובר
  • Fresh Boarder
חברי השכונה שלום
יש מול בית הספר הירוק מגרש עירוני ריק הכל חול אולי נבדוק מול העירייה האם ייש אפשרות להכשיר את מגרש החול לחנייה לרכבי בית הספר המקום צפוף ממש ברח ואין חניה גדולה והרבה רכבים מגיעים אל תשכחו החורף יגיע הבעייה תיהיה יותר גדולה
עריכה אחרונה: 11 שנים 7 חודשים ago על ידי נהור.

תגובה: פינת הבושה היומית 11 שנים 7 חודשים ago #21989

• aromasca
  • aromasca's Avatar
  • לא מחובר
  • Expert Boarder
  • פרץ לוזון - בניין F
השטח חול ממול הביה"ס ישירות הוא שטח פרטי, אין שום סיכוי שהעירייה תקים משהו שם, עתידים לקום שם עוד 2 בניינים.

תגובה: פינת הבושה היומית 11 שנים 7 חודשים ago #21990

• אייל
  • אייל's Avatar
  • לא מחובר
  • Gold Boarder
  • ק. רכישה מתחם 60
ומעבר לזה, שגם אם חונים שם, עדיין צריכים לחזור לכיכר כדי לעבור במעבר חצייה.

תגובה: פינת הבושה היומית 11 שנים 7 חודשים ago #22044

• meit1233
  • meit1233's Avatar
  • לא מחובר
  • Fresh Boarder
ווואייי התנפלתם עליה.... אני חייבת לציין שיש פה שכנים מה זה פלצנים... יש לי תחושה שכמעט כל האוכלוסייה פה עם האף למעלה.. כאלה ש"לא מתערבבים" עם אחרים...
גם כשהייתי עם הבן שלי בגן שעשועים במתחם 80 הרגשתי את זה... מקווה שעם הבנייה של שאר הביניינים נחשף לאנשים קצת יותר עממיים...
למשל, התגובות על האוטובוסים שתמיד קראתי פה.. כל אחד מתלונן ומתבכיין שהאוטובוס עובר ליד/מתחת לבית שלו... אבל אם לא הייתה פה תחבורה ציבורית הייתם בוכים למה אין.. כל הזמן מתלוננים מתלוננים מתלוננים... וואי התעייפתי... הרבה בריאות ושנה טובה.

תגובה: פינת הבושה היומית 11 שנים 7 חודשים ago #22045

• guy-sh
  • guy-sh's Avatar
  • לא מחובר
  • Administrator
  • שבירו - בנין 1
  • Thank you received: 1
meit1233 כתב:
ווואייי התנפלתם עליה.... אני חייבת לציין שיש פה שכנים מה זה פלצנים... יש לי תחושה שכמעט כל האוכלוסייה פה עם האף למעלה.. כאלה ש"לא מתערבבים" עם אחרים...
גם כשהייתי עם הבן שלי בגן שעשועים במתחם 80 הרגשתי את זה... מקווה שעם הבנייה של שאר הביניינים נחשף לאנשים קצת יותר עממיים...
למשל, התגובות על האוטובוסים שתמיד קראתי פה.. כל אחד מתלונן ומתבכיין שהאוטובוס עובר ליד/מתחת לבית שלו... אבל אם לא הייתה פה תחבורה ציבורית הייתם בוכים למה אין.. כל הזמן מתלוננים מתלוננים מתלוננים... וואי התעייפתי... הרבה בריאות ושנה טובה.

מה הקשר בין "אנשים עממיים" לבין חניה על המדרכה, נסיעה על המדרכה או נסיעה נגד התנועה ???

החניה על המדרכות, הנסיעה נגד התנועה ועבירות התנועה ליד הגנים ובתי הספר מסכנות את חיי הילדים. אני לא ממש מצליח להבין מה את רוצה.
גיא שמואלי
מנהל האתר
כפר סבא הירוקה - השכונות הירוקות
  • עמוד:
  • 1
  • 2