שלום, אורח
שם משתמש סיסמא זכור אותי
קבלנים, פרויקטים וקבוצות רכישה - כפר סבא הירוקה - השכונות הירוקות

הנושא הודעות אינטרסנטיות

הודעות אינטרסנטיות 10 שנים 10 חודשים ago #726

• guy-sh
  • guy-sh's Avatar
  • לא מחובר
  • Administrator
  • שבירו - בנין 1
  • Thank you received: 1
אני מתחיל לקבל את הרושם שהפורום מתמלא בהודעות של גורמים אינטרסנטיים שלא מעוניינים לקיים דיון ענייני, אלא בעיקר מעוניינים להשמיץ פרויקטים מתחרים ואזורים אחרים.

לא ממש קשה לזהות מגמות כאלה, במיוחד למי שעוסק בתחום הזה כבר יותר מחמש שנים. בלי להיכנס לפרטים, האמצעים הטכנולוגיים מאפשרים לזהות ולהתריע על מגמות לא סבירות בפורום.

זו הבהרה ואזהרה אחרונה - הודעות שיחשדו כבעלות אינטרס שיווקי ו / או משמיצות בלי ביסוס - פשוט ימחקו.

אם הכותב ירצה שההודעה תוחזר, שישלח מייל לכתובת This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. יזדהה וההודעה תחזור.

המטרה של כולנו היא לקיים פורום שתורם ומסייע לרוכשים ולמתעניינים ולא להפוך אותו לזירה שבעלי אינטרס דואגים לעשות בה שימוש לקידום עסקיהם.
גיא שמואלי
מנהל האתר
כפר סבא הירוקה - השכונות הירוקות
עריכה אחרונה: 10 שנים 10 חודשים ago על ידי guy-sh.
הפרסום בפורום למשתמשים רשומים בלבד

תגובה:הודעות אינטרסנטיות 10 שנים 10 חודשים ago #727

• אייל
  • אייל's Avatar
  • לא מחובר
  • Gold Boarder
  • ק. רכישה מתחם 60
יישר כוח !!! :)

תגובה:הודעות אינטרסנטיות 10 שנים 10 חודשים ago #753

• KC
  • KC's Avatar
  • לא מחובר
  • Expert Boarder
  • THE GARDEN
אני באמת הייתי מודאג שחלק מההודעות כאן אינן ממניעים טהורים.
יישר כח!

תגובה:הודעות אינטרסנטיות 10 שנים 10 חודשים ago #774

• יקיר
  • יקיר's Avatar
  • לא מחובר
  • Fresh Boarder
לצערי, גם אני התרשמתי ככה, ולכן לא אמשיך להגיב בפלטפורמה הזו.
אם הודעה שהעלתי ובה שאלתי שאלה קונקרטית, הפכה לאשכול ענק ווכחני שאף אחת מהתגובות בו אינה קשורה להודעה הראשונית שהעלתי אלא רק לניסיונות להשמיץ את האזור ובפרט את הפרוייקט בו אני רכשתי (ובאופן מוזר שוב ושוב על ידי אותה גולשת, שעשתה זאת גם באשכולים אחרים), הרי שהדיונים כאן אינם עניינים במיוחד וברור שיש כאן בעלי אינטרסים, שכפי הנראה מנוגדים לשלי.
תודה ויום טוב.

תגובה:הודעות אינטרסנטיות 10 שנים 10 חודשים ago #775

• guy-sh
  • guy-sh's Avatar
  • לא מחובר
  • Administrator
  • שבירו - בנין 1
היי יקיר,
אנחנו מנסים להתמודד עם הנושא.
זה קיים, לצערי, בכל הפורומים באינטרנט.
הפתרון הוא לנהל דיון אמיתי של אנשים אמיתיים.
אל תיתן למתחזים לנצח אותנו.
זה ירחיק את האינטרסנטים והמתחזים למיניהם.
וכמו שאמרתי קודם - הודעות כאלה פשוט ימחקו מיידית. כפעולה ראשונה - מחקתי את הדיון כולו שהפך לזירת השמצות. כך גם אפעל בהמשך.
אני לא מוכן להפוך את הפורום לזירה שבה אינטרסנטים משמיצים על מנת לקדם אינטרסים.
בנוסף, אני אחסום את המשתמשים האלה. אם מישהו מהם מרגיש שחסמתי אותו שלא בצדק, הוא מוזמן לשלוח אלי מייל ואם אשתכנע שטעיתי, הוא יוחזר לפורום.
מקווה שזה יעזור לכולנו.
גיא שמואלי
מנהל האתר
עריכה אחרונה: 10 שנים 10 חודשים ago על ידי guy-sh.

תגובה:הודעות אינטרסנטיות 10 שנים 10 חודשים ago #776

• דירה2011
  • דירה2011's Avatar
  • לא מחובר
  • Gold Boarder
  • קירת שלב א'
אקדים ואומר שאין לי את היכולת לזהות מי מבין המשתתפים כותב בכנות ומי מתוך מניעים נסתרים, ובעניין הזה אני נותן אמון בשיקול הדעת של מנהל הפורום ובנסיונו. כל שאני יכול להגיד הוא שסביר שכותבי הפורום (הלא אינטרסנטים) יהיו רק רוכשים בפועל ורוכשים פוטנציאלים, וככאלו הם אמורים להיות מסוגלים להגיד משהו חיובי על לפחות אחד הפרוייקטים בשכונה, גם אם יקטלו את כל היתר.

ועם ההקדמה הזו, סיפור שהיה, כך היה:
שבוע שבעבר נתקלנו במכר רחוק (של בת הזוג) שגר עם משפחתו בהדרים. מכיוון שמדובר במכר רחוק מאוד (לא התראו 10 שנים, ולא יתראו עוד 10), העדפנו להגיד שאנחנו מתעניינים בשכונות הירוקות, ולא שכבר קנינו. איזה פה הוא פתח! הוא סיפר שהתעניין לפני שנה, כשרק אקו היו בשטח, והתרשם שהשכונה בכלל לא ירוקה, מתחם 60 נורא צפוף, אבל זה הרבה פחות גרוע מהקטסטרופה של המתחם הצפוני עם קוי המתח והמפעל המזהם שרק מרחיבים אותו. ציוץ שלי על זה שהקו מוטמן תוך שנה נתקל בחומה של סקפטיות זועמת על מידת האמון שאפשר לתת ברשויות המקומיות. "בקיצור" סיכם, "אם אתם רוצים שכונה ירוקה, לכו להדרים, למרות שנורא יקר שם".
כשירד לי הדופק והלחץ דם הגעתי לשתי תובנות:
1. גם אנחנו ביקרנו לפני שנה במשרד המכירות של אקו כשעמד שם לבד, ושמנו לב לכל אותם מפגעם לכאורה. רק אחרי שחקרנו והעמקנו ראינו שלכל שאלה יש גם תשובה.
2. הפורום מורכב ממתלבטים מאותו סוג, שרואים את השטח כמו שהוא היום עם כל הבעיות, ומתקשים להאמין שבעתיד הדברים יהיו אחרת, ומאנשים שהשקיעו את מיטב כספם (וכספו של הבנק) בסביבת המגורים העתידית שלהם לשנים רבות קדימה, לאחר שבדקו וקיבלו הסברים שמניחים את הדעת. ממש לא נעים במצב כזה לשמוע התקפות על השכונה בנוסח "מפגעים מסוכנים" וכדומה. המתלבטים עם השאלות צריכים לשמור על מידה של טאקט ולהתמקד בשאלות ולא בקביעות. הרוכשים עם התשובות צריכים להיות יותר סבלניים ולשים את הרגישות שלהם בצד.

כל זאת מבלי לקבוע שסדרת הודעות מסויימת שפיארה שכונה במזרח העיר על פני השכונות הירוקות היא אינטרסנטית או לא (ביננו, כנראה שכן). גם אם כן, צריכים להיות זהירים לפני שמקטלגים תגובות עתידיות.

תגובה:הודעות אינטרסנטיות 10 שנים 10 חודשים ago #777

• guy-sh
  • guy-sh's Avatar
  • לא מחובר
  • Administrator
  • שבירו - בנין 1
אין ספק שכולם רוצים להגן על ההשקעה שלהם, ואפשר לראות דיונים עם שאלות לא פשוטות, אבל לא הודעות עיקביות שמנסות להוציא לכולם את הרוח מהמפרשים.
בלי להיכנס ליותר מדי פרטים, מי שמתעניין בשכונה, לא עסוק רק בתגובות שמוצאות מה רע בשכונה ולמה שכונות אחרות טובות יותר.
אתה לא נכנס לסוכנות של טויוטה להגיד להם שאתה מתעניין לקנות מהם מכונית, אבל עסוק כל השיחה רק בלהסביר להם למה כדאי לקנות מאזדה ולא כדאי לרכוש מהם.
אפשר להעלות ספקות, אפשר לשאול שאלות - לא הגיוני רק להסביר למה השכונה לא בסדר.
יש כלים לאתר הודעות מטעם - יש לי המון דוגמאות ומי שירצה אותן מוזמן לשלוח לי מייל ואשתף אותו בפרטים. אני לא רוצה לפרסם אותן בפורום על מנת לא להקל על מי שלא צריך הקלות...
גיא שמואלי
מנהל האתר