שלום, אורח
שם משתמש סיסמא זכור אותי
קבלנים, פרויקטים וקבוצות רכישה - כפר סבא הירוקה - השכונות הירוקות
  • עמוד:
  • 1
  • 2

הנושא חדשים בקירת

תגובה:חדשים בקירת 9 שנים 10 חודשים ago #6747

• משה וכריס
  • משה וכריס's Avatar
  • לא מחובר
  • Fresh Boarder
  • קירת הירוקה 2035 B
ענבר ושי

מזל טוב, אנחנו רכשנו דירה לפני כמעט שנה ועד עכשיו מאוד מרוצים.
האנשים הגונים, מקצוענים ומקפידים על כל נקודה בבניה קטנה או גדולה.
נראה לי שעשינו עיסקה טובה
מנהל העבודה נתן אדם מדהים אנושי ומקצוען.
לגבי ספקי המטבח, שיש, קרמיקה ועוד..אל תסגרו מהר, הם מורידים מחירים גם כאשר התשובה הראשונה "אין אפשרות "...הסבלנות משתלמת....
הפרסום בפורום למשתמשים רשומים בלבד

תגובה:חדשים בקירת 9 שנים 10 חודשים ago #6777

• שלומי
  • שלומי's Avatar
  • לא מחובר
  • Senior Boarder
  • קירת הירוקה 2035A
שלום לכולכם
אני קניתי בבניין 2035A בדיוק לפני שישה חודשים. קצב הבניה מעולה , וכבר לפני שלושה שבועות סיימו לי את הקומה העליונה בבית. האנשים של קירת מקסימים ונענים כמעט לכל בקשה/שינוי/דרישה, ולשמחתי רואים את השינויים מיד לאחר מיכן מיושמים בשטח. אתר הבניה והבתים שנבנו נקיים ומאורגנים מה שמעיד הרבה על החברה.
צפי כניסה שלי הוא מאי 2011 אבל עם אופציה להקדים למרץ - מה שנראה לי מאוד אפשרי. לצערי הרב נאלץ להתמודד זמן ארוך מאוד עם מגורים באתר בניה. בימים אלה התארגנו מספר תושבים במתחם 80 ע"מ לקדם מספר נושאים כמו חינוך, תשתיות, קניאל וכו'. אנו מנסים לאסוף מידע על צפי שלכניסה לבתים בכל הפרוייקטים וכן צפי של גילאים לשנת הלימודים ספט 2011 ספט 2012, ספט 2013. לצורך זה פנינו הן לפרוייקטים וכן פתחנו כתובת מייל אליה נשמח אם תשלחו לנו את הנתונים הסטטיסטים הללו. הסיבה לבקשה זו היא נסיון להציג לעירייה את הנתונים הללו כדי לקדם את תכנון ובניית בית הספר.
נשמח את תעבירו לנו את הנתונים, ואפשר גם בלי ציון פרטים מזהים.
כתובת המייל:
This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
נשמח מאוד עם תעבירו לנו בהקדם את הנתונים

שלומי
הפרסום בפורום למשתמשים רשומים בלבד
  • עמוד:
  • 1
  • 2