שלום, אורח
שם משתמש סיסמא זכור אותי
קבלנים, פרויקטים וקבוצות רכישה - כפר סבא הירוקה - השכונות הירוקות

הנושא דירות לופט

דירות לופט 9 שנים 10 חודשים ago #2451

• yosef
  • yosef's Avatar
  • לא מחובר
  • Senior Boarder
האם ייתכן חלל פתוח בדירת לופט מעל המטבח בנוסף לחלל הפתוח מעל הסלון ופינת האוכל? האם קיים לופט כזה או שהחלל הפתוח הוא בדרך כלל מעל הסלון ופינת האוכל?
הפרסום בפורום למשתמשים רשומים בלבד

תגובה:דירות לופט 9 שנים 10 חודשים ago #2463

• יוני
  • יוני's Avatar
  • לא מחובר
  • Senior Boarder
  • אם אלוהים לא רצה שנאכל פרות, למה הוא עשה אותן מבשר
כדאי לבדוק עם הקבלנים בשכונה מה הם מציעים, לא ?

תגובה:דירות לופט 9 שנים 10 חודשים ago #2473

• yosef
  • yosef's Avatar
  • לא מחובר
  • Senior Boarder
היחידים בשכונה שבונים דירןת לופט הם אקו שאר הקבלנים לא בונים לופטים ומעניין למה לא?

תגובה:דירות לופט 9 שנים 10 חודשים ago #2476

• דירה2011
  • דירה2011's Avatar
  • לא מחובר
  • Gold Boarder
  • קירת שלב א'
לופטים יש גם לבוני התיכון. גם ל-view יש מעין לופט (רק חצי מהסלון עם תקרה כפולה).
אני מניח שהיזמים עושים את השיקולים שלהם בתמהיל הדירות. הניחוש שלי שמדובר בדירה בעייתית הן לתכנון והן לשיווק.

תגובה:דירות לופט 9 שנים 10 חודשים ago #2478

• yosef
  • yosef's Avatar
  • לא מחובר
  • Senior Boarder
דירה2011 כתב:
לופטים יש גם לבוני התיכון. גם ל-view יש מעין לופט (רק חצי מהסלון עם תקרה כפולה).
אני מניח שהיזמים עושים את השיקולים שלהם בתמהיל הדירות. הניחוש שלי שמדובר בדירה בעייתית הן לתכנון והן לשיווק.

אני לא חושב שמדובר בדירה בעייתית לשיווק ולתיכנון הראייה לכך שכל דירות הלופט בפרויקט אקו נמכרו בשלבים הראשונים של המכירה בפרויקטים אחרים במקומות כמו ראשון לציון פרויקט הנחלאות של פרשקובצקי וגינדי ברמת אביב משובקים ואף נמכרות דירות לופט אולי בכפר סבא עדיין לא הפנימו שיש תמהיל דירות שונה מהסטנדרט ומעניין יותר

תגובה:דירות לופט 9 שנים 10 חודשים ago #2479

• דירה2011
  • דירה2011's Avatar
  • לא מחובר
  • Gold Boarder
  • קירת שלב א'
yosef כתב:
אולי בכפר סבא עדיין לא הפנימו שיש תמהיל דירות שונה מהסטנדרט ומעניין יותר[/quote]

גם זו אפשרות. אבל במה שונים היזמים/קבלנים של כפר סבא מכל השאר?
ובכל זאת, עובדה שכן יש דירות כאלו, פשוט מעט. אני סומך על היזמים שעשו את השיקולים שלהם על היצע וביקוש באזור השרון, גם אם הוא לא תואם את הציפיות של אדם זה או אחר.

וזה למה לדעתי מדובר ב"אתגר" למשווק ולאדריכל:
בלופט יש חור ענק בקומה השניה, ומה לעשות שיש לזה מחיר - נשאר פחות שטח לחדרים עצמם. כלומר הדירה יותר קטנה, אבל עלות הבניה לא פחתה.
הנה תרגיל אדריכלי חביב: קח תוכנית של דירת דופלקס, ונסה להפוך אותה ללופט על ידי חלוקה מחדש של החלל הפנימי. ברוב המקרים זה פשוט לא אפשרי. הרבה יותר פשוט לבנות עוד דופלקס.

תגובה:דירות לופט 9 שנים 10 חודשים ago #2481

• אייל
  • אייל's Avatar
  • לא מחובר
  • Gold Boarder
  • ק. רכישה מתחם 60
ההבדך בין דופלקס ללופט הוא בעיקר באחוזי הבניה. באותו שטח, דופלקס לוקח יותר אחוזי בנייה מהבניין, בגלל שיש לו ריצוף גל בקומה השנייה כאשר בלופט חצי מהקומה השניה היא ריקה (תקרה כפולה מעל סלון וחלקים אחרים בדירה)

תגובה:דירות לופט 9 שנים 10 חודשים ago #2487

• Chen
  • Chen's Avatar
  • לא מחובר
  • Platinum Boarder
גם אצל שבירו יש לופטים בחלק מדירות הדופלקס והדופלקס גן - כדאי לבדוק ...... מעל המטבח לא ראיתי אבל סלון ופינת אוכל בהחלט

תגובה:דירות לופט 9 שנים 10 חודשים ago #2491

• yosef
  • yosef's Avatar
  • לא מחובר
  • Senior Boarder
אייל כתב:
ההבדך בין דופלקס ללופט הוא בעיקר באחוזי הבניה. באותו שטח, דופלקס לוקח יותר אחוזי בנייה מהבניין, בגלל שיש לו ריצוף גל בקומה השנייה כאשר בלופט חצי מהקומה השניה היא ריקה (תקרה כפולה מעל סלון וחלקים אחרים בדירה)

אתה צודק באמת דירות הדופלקס גדולות יותר מבחינת הגודל מדירות הלופט וגם מבחינת המחיר אולם לטעמי החלל הפתוח בלופט מוסיף מימד גודל ויופי אבל זה עיניין של טעם

תגובה:דירות לופט 9 שנים 10 חודשים ago #2492

• yosef
  • yosef's Avatar
  • לא מחובר
  • Senior Boarder
Chen כתב:
גם אצל שבירו יש לופטים בחלק מדירות הדופלקס והדופלקס גן - כדאי לבדוק ...... מעל המטבח לא ראיתי אבל סלון ופינת אוכל בהחלט

אני אבדוק תודה