שלום, אורח
שם משתמש סיסמא זכור אותי
קבלנים, פרויקטים וקבוצות רכישה - כפר סבא הירוקה - השכונות הירוקות
  • עמוד:
  • 1
  • 2

הנושא קירת הירוקה

קירת הירוקה 9 שנים 11 חודשים ago #1785

• kobi
  • kobi's Avatar
  • לא מחובר
  • Fresh Boarder
אני ואשתי על סף חתימת חוזה על רכישת דירת 5 חדרים בשלב ב' המיועד לאיכלוס ב-5.12.
רצינו לקבל קצת טיפים למה כדאי לבקש בחתימה כמו: נקודות חשמל וגז נוספות, מפרט גבוה יותר, מחסן גדול יותר וכו'.
כמו כן נשמח לקבל קצת המלצות על הקבלן ועל מיקום הפרויקט.
הפרסום בפורום למשתמשים רשומים בלבד

תגובה:קירת הירוקה 9 שנים 11 חודשים ago #1788

• דירה2011
  • דירה2011's Avatar
  • לא מחובר
  • Gold Boarder
  • קירת שלב א'
קובי שלום,
אנחנו קנינו בשלב א' של הפרוייקט.
לגבי הקבלן, ישבו עם אחד מהבעלים והתרשמנו שהוא קשוח אך הגון, וזה גם הרושם שקיבלנו ממישהו אחר שהכיר אותו. לא בדקנו את החברה עצמה אבל מאנשים אחרים (כולל העורך דין שליווה אותנו והכיר את החברה מקודם) הבנו שהיא יציבה מבחינה פיננסית ולא ממונפת.
קירת בנו לפני כעשר שים שורה של בניינים בשכונה שאנו גרים בה כיום. הבניינים אינם מפוארים במיוחד אבל הם נראים שמורים (החיפוי אבן בחזית שמר על הצבע ולא התפרק, ואין פגמים אחרים גלויים לעין). שאלנו מספר דיירים בבניינים אלו (הורים לילדים שלומדים עם בננו בגן). דיירת אחת היתה מאוד חיובית, והדגישה במיוחד את הנכונות לבצע תיקונים גם אחרי תום תקופת הבדק וציינה שהניסיון שלה טוב יותר מנסיון של בני משפחתה שקנו אצל קבלנים אחרים. שני דיירים אחרים שדיברנו איתם גרים שם בשכירות תקופה קצרה, והיו פחות חיוביים. אחת ציינה רק אקוסטיקה בעייתית בין הדירות (אף אחד אחר לא ציין זאת) ואחרת התלוננה על רמת המפרט (עם זאת, דירה בשכירות מן הסתם נבנתה במינימום של השקעה בגימור פנים). אישית יצא לי להגיע לדירה שלהם והתרשמתי שהדירה עצמה שמורה ומתוחזקת והבעיה שלה היא שהיא תוכננה לא טוב (סלון מוזר, מטבח קטן - בעיות שלא רלוונטיות לפרוייקט הנוכחי). כפי שאתה מבין, בחרנו ללכת עם הביקורת החיובית ולחתום.

תוספות ושדרוגים: ראשית, בקש מאיש המכירות מסמך לדוגמא של תוספות למפרט מאחת מהדירות שכבר נמכרו. הם כבר עברו את התהליך הזה עשרות פעמים ויש רשימה של דברים שחסרים במפרט אך הם התכוונו לתת ממילא. בנוסף בקש את מחירון השינויים. מעבר לתוספות שניתנות בכל מקרה מבלי שתבקש, היה די קשה להוציא משהו, אלא אם כן מדובר בדברים שלא ממש עולים לקבלן כסף (אבל יעלו לך כסף אם לא תבקש מראש) כמו הזזת נקודות חשמל/קירות פנים/כלים סניטריים טרם ביצוע ותוספת נקודות חשמל ומאור. כמו כן, היו מספר דברים שממש זעקו כמו ברז ונקודת גז במרפסת. על שינויים בחניה ובמחסן לא היה מה לדבר כי כשאנחנו חתמנו כל החניות והמחסנים כבר שויכו לדירות והם לא היו מוכנים להזיז (אולי בשלב ב' זה אחרת).

תגובה:קירת הירוקה 9 שנים 11 חודשים ago #1790

• יוגב
  • יוגב's Avatar
  • לא מחובר
  • Fresh Boarder
  • קירת 2035 בניין A
הי קובי,
גם אנחנו קנינו בשלב א'.
אני מסכים עם הדברים שכתב דירה2011. תבקש את נספח המפרט ואת הנספח לחוזה (יש הרבה עידכונים לחוזה שיקלו על העבודה של העו"ד שלכם). יהודה עד היום עמד בכל ההבטחות שלו לגבי הליווי שלנו בפרויקט ואנחנו מאוד מרוצים.
לגבי המחסנים והחניות- אני מתאר לעצמי שגם אצלכם לא יהיה על מה לדבר כי הקבלן רוצה לחסוך כמה שיותר בלאגן ושייך את החניות מבעוד מועד.
בהצלחה,
יואב.

תגובה:קירת הירוקה 9 שנים 11 חודשים ago #1791

שלום,
אנחנו נמצאים במו"מ עם קירת על החוזה ונשמח לקבל ממישהו שחתם את נספח השינויים לחוזה שלו.
המון תודה,
This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

תגובה:קירת הירוקה 9 שנים 11 חודשים ago #1794

• kobi
  • kobi's Avatar
  • לא מחובר
  • Fresh Boarder
תודה רבה על התגובות.
לגבי עו"ד - האם עורך הדין שלכם הצליח לבצע שינויים או תיקונים בחוזה. אני שוקל לוותר על עו"ד ולהיעזר באח של אשתי או חבר שיעבור על החוזה ויתן לי הערות בגדול.
אני חושב שזה בזבוז להוציא עוד איזה 10-20 אלף על עו"ד מתוך הנחה שיותר מדי שינויים לא יהיו. עיקר הנושא החשוב מבחינתי הוא הערבויות הבנקאיות וזה יכוסה בצורה טובה.
בנוסף, אנחנו מעוניינים בנכס בעיקר להשקעה ומתלבטים בין דירת 5 חדרים לדירת 4 מורחבת. נשמח אם למישהו יש איזה רעיון.
גם העובדה שהמחירים עלו בצורת ניכרת לאחרונה בפרויקט קצת הוציאו לנו את הרוח מהמפרסים. אנחנו חוששים שהמחיר עוד לא יעלה הרבה, מצד שני לא נראה כי הביקוש לאיזור בירידה.
שאלה אחרונה - האם בדקתם את נושא מםעל קניאל והתכנון להרחיב אותו ולהעביר חלק מהפעילות של פתח תקוה לאיזור?

תגובה:קירת הירוקה 9 שנים 11 חודשים ago #1795

• kobi
  • kobi's Avatar
  • לא מחובר
  • Fresh Boarder
היי. בכמה חדרים מדובר. יש לי חבר שחתם שם במרץ ואני יכול לבקש ממנו. תעדכני אותי אם את מצליחה להשיג משהו. בנוסף, כמה הנחה הצלחתם לקבל מהקבלן. אני רוצה לדעת מה הרף התחתון שלהם.

תגובה:קירת הירוקה 9 שנים 11 חודשים ago #1796

• rambo
  • rambo's Avatar
  • לא מחובר
  • Expert Boarder
kobi כתב:

שאלה אחרונה - האם בדקתם את נושא מםעל קניאל והתכנון להרחיב אותו ולהעביר חלק מהפעילות של פתח תקוה לאיזור?

הנה השרשור לגבי קניאל. כפי שתראה, יש הרבה היסטרייה שאולי היא מוצדקת ואולי לא (כמובן שלדעתי היא לא מוצדקת, אחרת לא הייתי קונה).

www.green-kfarsaba.co.il/forum.html?func=view&catid=7&id=1197
www.shatefot.com
שתף אותי - דילים לוהטים, קופונים וצרכנות
עריכה אחרונה: 9 שנים 11 חודשים ago על ידי rambo.

תגובה:קירת הירוקה 9 שנים 11 חודשים ago #1797

• יוגב
  • יוגב's Avatar
  • לא מחובר
  • Fresh Boarder
  • קירת 2035 בניין A
בנוגע לחוזה- תפנה לעו"ד של קירת והיא תשלח אליך את השינויים שכבר הוכנסו לחוזה. מאחר והפרויקט מחר עשרות דירות, והחוזה עבר עשרות עו"ד, אני לא חושב שיש טעם.הדברים המהותיים כבר קיבלו התייחסות בנספח (כנ"ל נספח המפרט).
לגבי הנחה ורף תחתון- מאחר וכל חוזה הוא אינדבידואלי בהתאם לתנאי התשלום שכל דייר בוחר- לא נראה לי רלוונטי לפרסם כמה הנחה מקבל כל דייר.

תגובה:קירת הירוקה 9 שנים 11 חודשים ago #1799

• 2שירי
  • 2שירי's Avatar
  • לא מחובר
  • Fresh Boarder
שלום דירה 2011,

אני ובעלי בהליך מתקדם לקראת חתימת חוזה בקירת על דירת 4 חדרים.
למעשה, בעוד ימים בודדים עלינו לסגור את כל הפינות
אך עדיין ישנן מס' הסתייגויות...
שמתי לב שהינך בקיא בפרטים רבים ומהותיים בפרוייקט,
על כן אשמח לדבר איתך בהקדם ולקבל עזרתך לגבי מס' נושאים.
תוכל ליצור עימי קשר במייל
This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

בתודה מראש ושבת שלום
שירי:)

תגובה:קירת הירוקה 9 שנים 11 חודשים ago #1801

• 2שירי
  • 2שירי's Avatar
  • לא מחובר
  • Fresh Boarder
שלום דירה 2011,

אני ובעלי בהליך מתקדם לקראת חתימת חוזה בקירת על דירת 4 חדרים.
למעשה, בעוד ימים בודדים עלינו לסגור את כל הפינות
אך עדיין ישנן מס' הסתייגויות...
שמתי לב שהינך בקיא בפרטים רבים ומהותיים בפרוייקט,
על כן אשמח לדבר איתך בהקדם ולקבל עזרתך לגבי מס' נושאים.
תוכל ליצור עימי קשר במייל
"> This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. כתובת דוא"ל זו מוגנת מפני spambots, יש לאפשר JavaScript על-מנת לראות את הכתובת

בתודה מראש ושבת שלום
שירי

תגובה:קירת הירוקה 9 שנים 11 חודשים ago #1802

• דירה2011
  • דירה2011's Avatar
  • לא מחובר
  • Gold Boarder
  • קירת שלב א'
שירי2,
שלחתי לך מייל

תגובה:קירת הירוקה 9 שנים 11 חודשים ago #1811

• kobi
  • kobi's Avatar
  • לא מחובר
  • Fresh Boarder
עריכה אחרונה: 9 שנים 11 חודשים ago על ידי kobi.
  • עמוד:
  • 1
  • 2