שלום, אורח
שם משתמש סיסמא זכור אותי
מערכת החינוך וילדים
  • עמוד:
  • 1
  • 2
  • 3

הנושא בתי ספר באיזור כס80

תגובה:בתי ספר באיזור כס80 14 שנים 8 חודשים ago #1885

• יובל
  • יובל's Avatar
  • לא מחובר
  • Expert Boarder
מכיוון שבתי הספר ייבנו במרחק 200-300 מטר ממפעל קניאל - אני חושב שכדאי להגיע לישיבה הבאה של המועצה בעניין אישורי ההרחבה למפעל (הכנסת מפעל מפ"ת עם מסי ייצור חדשים) עם ארובה חדשה
protest.jpg
אימיילThis e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
הפרסום בפורום למשתמשים רשומים בלבד

תגובה:בתי ספר באיזור כס80 14 שנים 8 חודשים ago #1886

• guy-sh
  • guy-sh's Avatar
  • לא מחובר
  • Administrator
  • שבירו - בנין 1
  • Thank you received: 1
יובל,
למיטב ידיעתי זו אינפורמציה לא מדויקת.
אין החלטה היכן ימוקמו בתי הספר של השכונה.
לגבי המכתב, זו בעיה שיש גורמים שמזדהים כועד השכונות הירוקות, כאשר הם פועלים ללא סמכות וללא כל הסכמה מצד התושבים העתידיים בשכונה.
גיא שמואלי
מנהל האתר
כפר סבא הירוקה - השכונות הירוקות

תגובה:בתי ספר באיזור כס80 14 שנים 8 חודשים ago #1888

• דירה2011
  • דירה2011's Avatar
  • לא מחובר
  • Gold Boarder
  • קירת שלב א'
גיא,
תקרא את תקנון התב"ע של שכונה 80.
הרצועה המיועדת לשטחי ציבור לאורך השכונה מיועדת ל"קריית חינוך". על המבנים המציוורים בתסריט כתוב במפורש "בית ספר".
נכון שתב"ע אפשר לשנות, אבל בינתיים זה המצב.

תגובה:בתי ספר באיזור כס80 14 שנים 8 חודשים ago #1889

• guy-sh
  • guy-sh's Avatar
  • לא מחובר
  • Administrator
  • שבירו - בנין 1
  • Thank you received: 1
OK
יש עוד שטחים רבים בשני המתחמים שמתאימים לבתי ספר.
קשה לי להאמין שאם יהיה שם מפעל תעשיה, ימקמו בית ספר במקום.
גיא שמואלי
מנהל האתר
כפר סבא הירוקה - השכונות הירוקות

תגובה:בתי ספר באיזור כס80 14 שנים 8 חודשים ago #1890

• דירה2011
  • דירה2011's Avatar
  • לא מחובר
  • Gold Boarder
  • קירת שלב א'
גיא, התגובה שכתבתי ומופיעה בהמשך היא די אגריסיבית. לכן חשוב לי להבהיר שלדעתי הבעיות השונות בשכונה אינן קטסטרופה ואפשר לחיות איתן, ועם זאת אין זה אומר שצריך לקבל אותן בהכנעה. במיוחד מפריעה לי התנהלות העיריה בעניינים אלו, ולשם אני מפנה את חיצי הזעם שלי.

עם מה שכתבת אני מסכים, אבל לפי קו המחשבה של "קשה לי להאמין ש..." הייתי אומר שקשה לי להאמין שנבחרי ציבור יאשרו הרחבה למפעל שמחזיק חומרים מסוכנים ונמצא ליד שכונת מגורים בהקמה שעתידה להיות ה"פנינה" ונושאת הדגל של עיר שממתגת את עצמה כירוקה, ועוד בסמיכות לפרסום דוחות לפיהם המפעל נכשל בבדיקות שפכים ומפר את החוק.

אני בספק אם מישהו שקנה בשכונה יאמץ "פשרה" לפיה המפעל יקבל אישורים להתרחב ולהעביר את הפעילות שלו מפתח תקוה וב"תמורה" בית הספר יוקם על מגרש אחר.

מה שכן הייתי מצפה מנבחרי ציבור, זה שהם יבינו שלמרות שהמפעל היה שם קודם, ברגע שהוחלט להקים שכונת מגורים צריך "להפוף תקליט" ולתת לתושבים העתידיים עדיפות בכל עניין, ובפרט:
- לא רק שלא לאשר למפעל הרחבות אלו ואחרות, אפילו אם יעמוד בתקנים של איכות הסביבה, אלא גם להטיל עליו מגבלות שלא היו קודם. למשל, למנוע ממנו לעבוד בלילה, לפקח עליו יותר, ובכלל לנסות לגרום לו להעתיק את פעילותו ולהכניס "דייר" פחות בעייתי
- לא להסכים לשום הקלה בתנאי הבניה הירוקה שנקבעו, למעט הקלות פעוטות כמו דחיה בביצוע או ביצוע פתרון שווה ערך. ואם כבר הוחלט על משהו, לעשות זאת בצורה גלויה ולא לשקר במצח נחושה (מדוע ממשיכים לשווק את השכונה על מערכות השינוע הפניאומטיות שלה וחדרי השנאים המוטמנים, כששום דבר מזה לא יבוצע?)
בפועל, לא רק שכל זה לא קורה, בכל פעם שפונים לנבחרי הציבור בעניין הם מתחבאים מאחורי דובר העיריה שמוציא את אותה הודעה לקונית מרגיזה של "הכל בסדר, אנחנו בעיריה ממש סבבה, חברי האופוזיציה מטעים אתכם מתוך מניעים לא כשרים". בכל פעם שאני קורא את התגובה הזו, אני מתרתח וחושב על מזלו של אותו דובר שהוא לא נמצא לידי כרגע (אני לא יכול להסביר למה. זה מתלהם וגם עשוי להיות פלילי, אבל דווקא ראוי).
  • עמוד:
  • 1
  • 2
  • 3