שלום, אורח
שם משתמש סיסמא זכור אותי
מערכת החינוך וילדים

הנושא עדכון בנוגע לפתיחת שנה"ל הקרובה, בית הספר הירוק

עדכון בנוגע לפתיחת שנה"ל הקרובה, בית הספר הירוק 2 שנים 4 חודשים ago #20779

סיכום זה נשלח במייל לרשימת התפוצה שברשותי. למי שלא קיבל סיכום זה במייל, נא לשלוח מייל לכתובת הבאה, ואוסיף אותו לרשימת התפוצה: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

תושבים יקרים שלום,
רבים מכם פנו אלי לאחר העדכון האחרון שיצא, בנוגע לשאלות הקשורות לבית הספר. ניסיתי לברר מול העירייה ואלו העדכונים הנוספים שקיבלתי מעטרה בריל מנהלת המחלקה לחינוך יסודי בעירייה.
1. ראשית, נבחרה בשעה טובה מנהלת לבית הספר. שמה עליזה סוקול. למרות שבחירת המנהלת נעשתה ממש ברגע האחרון, ואולי בגלל, יש לזכור ולהבין כי מנהלת בית הספר נבחרת מתוך מכרז שמוציא משרד החינוך ואין לעירייה כל קשר לעניין. לא שזה אמור לנחם, אבל ככה זה עובד.

2. היועצת והמנהלת יושבות כעת על השיבוצים לכל הכיתות בבית הספר.

3. העירייה ערוכה לפתיחת 5 כיתות א חדשות, וככל הנראה כרגע, זה מה שיהיה. בנוסף, 2 כיתות מכל שכבת גיל אחרת ב-ד.

4. התלמידים יפגשו עם צוות ביה"ס להיכרות. מנהלת ביה"ס תזמין את כיתות א' וכן את שאר השכבות לפני פתיחת שנה"ל. הודעות על כך נקבל ממנה.

5. רשימת ספרים גם היא תישלח בשבוע הבא.

6. בעניין מעבר ילדים העולים לכיתה ה מסורקיס לבית הספר הירוק – מנהלת ביה"ס סורקיס הודיעה כבר בתחילת שנה"ל הנוכחית להורי ילדי כיתה ד, שילדיהם לא יעברו בכיתה ה' מסורקיס לירוקה ושהם ימשיכו ללמוד בסורקיס גם בשנה הבאה. ילדים, נרשמים חדשים לכיתה ה' כן יתחילו ללמוד בבית הספר הירוק.

7. אני מצרף בזאת מכתב בו מנהל מחלקת החינוך בעירייה, מר דב רקוביץ' חוזר אל הורים שפנו לחלקת החינוך בהסבר שלו מדוע נלקחה החלטה זו. אנא ראו מכתב מצורף.
8. בעניין ביטחון במהלך שנת הלימודים הקרובה, כמו שכבר נאמר, תתבצע הפרדה פיזית בין אזורים בבנייה לבין אזורי התלמידים כמו גם שומר שיהיה במקום.

9. בעניין המשך ההסעות לסורקיס בשנה הבאה, עניין זה בטיפול ובבדיקה כעת. כשאקבל עדכון אשתף אתכם.

10. שמו של בית הספר הירוק הוא על שם שמעון פרס, למי שטרם שמע זאת.

ברור לי שיהיו כאלה שלא יהיו מרוצים מהחלטה כזו או אחרת. אני מבקש מכל מי שיש לו בקשה אישית, או מעוניין לערער על החלטת עירייה כזו או אחרת לפנות למחלקת החינוך בעירייה.

אני מקווה כי הצלחתי להביא עוד קצת מידע שהיה חסר, ואני באופן אישי מאמין כי שנת הלימודים הבאה תפתח בהצלחה.

בברכה,
איל ולדמן
יו"ר ועד שכונת הזמר העברי.
קבצים מצורפים:
עריכה אחרונה: 2 שנים 4 חודשים ago על ידי ועד שכונת הזמר העברי-תב"ע 60 - ksboard60@gmail.com.
הפרסום בפורום למשתמשים רשומים בלבד

תגובה: עדכון בנוגע לפתיחת שנה"ל הקרובה, בית הספר הירוק 2 שנים 4 חודשים ago #20780

אנא ראו קובץ בלינק הבא:

docs.google.com/document/d/1uNsGowXJa1Px...4w1VH8zflmTALqk/edit

איל.
עריכה אחרונה: 2 שנים 4 חודשים ago על ידי ועד שכונת הזמר העברי-תב"ע 60 - ksboard60@gmail.com.
הפרסום בפורום למשתמשים רשומים בלבד