חברת א. זיתוני מדווחת על מכירת 17 יחידות-דיור בחודש יוני, בפרויקט ECO (אקו), שבונה החברה בשכונה הירוקה בכפר סבא, בהיקף כספי של כ- 29 מיליון שקל בין הדירות שנמכרו - דירת לופט, בת 6 חדרים, בשטח של כ- 155 מ"ר, עם מרפסת בשטח של כ- 30 מ"ר, במחיר של כ- 2.1 מיליון שקל. דירת גן, בת 5 חדרים, בשטח של כ- 130 מ"ר, עם גינה בשטח של כ- 130 מ"ר, במחיר של כ- 1.83 מיליון שקל. דירת 5 חדרים, בשטח של כ- 130 מ"ר, במחיר של כ- 1.61 מיליון שקל.פרויקט ECO הוא הפרויקט הראשון שקם בשכונה הירוקה בכפר סבא. בימים אלה מקדמת עיריית כפר סבא את ביצוע תשתיות ירוקות על פי התב"ע (תוכנית בניין עיר) הייחודית של השכונה, הכוללת אמנה לאיכות הסביבה.

מהחברה נמסר כי שלב א' של הפרויקט הסתיים בהצלחה, לאחר שכל 77 יח"ד שהוא כולל, נמכרו לקבוצת רוכשים מתחומי ההיי-טק והביו-טק. שיווק השלב השני נמצא היום בעיצומו, כאשר כ- 75% מהדירות (61 יח"ד) כבר נמכרו.

אבי זיתוני, מנכ"ל החברה מוסר כי, הוא שבע רצון מההצלחה של השכונה הירוקה בכלל, ומקצב המכירות הגבוה של הפרויקט בפרט.   "אנחנו חלוצים בשכונה, כך שבתחילת הדרך לא ידענו להעריך עד כמה הנושא האקולוגי והשמירה על איכות הסביבה, קרובים לליבו של הקונה. השקענו משאבים וכספים רבים, בלימוד הנושא ויישומו בפרויקט, על מנת להגיע למוצר הכי נכון שאפשר. בנייה ירוקה, היא בנייה חדשנית ומתקדמת הנפוצה כיום בעולם המערבי, כאשר הערך המוסף לרוכשי הדירות הינו עצום, גם בהיבט של סביבת המגורים ולא רק הדירה עצמה", מסכם זיתוני.